DAR-VIT Przewóz Osób Za Granicę Konin


KONTAKT

adres Żychlin, Bukowa 59
62--571 Stare Miasto
wielkopolskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

DAR-VIT Dariusz Komicz Przewozy zagraniczne: Niemcy Holandia Belgia


Jesteśmy firmą z piętnastoletnim doświadczeniem usług transportowych i przewozu osób na terenie kraju i za granicą. Świadczymy bezpieczne, profesjonalne i kompleksowe usługi transportowe na terenie Polski i Europy.

Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania zawodu przewoźnika oraz ubezpieczenia zabezpieczające przewożone osoby. Zachęcamy do kontaktu już dziś - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Przy dwóch uczestnikach wyjazdu obniżamy koszty o 10 %.

Przewozy osób busami proponowane przez firmę VAR-VIT to komfortowy i bezpieczny sposób na podróżowanie. Proponujemy między innymi transport krajowy i zagraniczny, w tym np. przewozy do Niemiec, Holandii i Belgi. Przewozy osobowe to nasza specjalność, a naszym najważniejszym celem jest przede wszystkim - bezpieczny przewóz osób.


Transport osób, to ogromna odpowiedzialność i dzięki umiejętnościom naszych kierowców oraz dobrej znajomości tras, nasi klienci docierają pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Przewóż busami DAR-VIT, to gwarancja 100% rzetelności i najwyższej jakości świadczonych usług. Proponowane przez nas busy do Niemiec, Holandii i Belgi, to sposób na szybkie i bezpieczne dotarcie do celu.

Zapewniamy bezpieczny i komfortowy przewóz do miast europejskich (Niemcy, Holandia, Belgia) osób, które podjęły stałą bądź sezonową pracę poza granicami naszego kraju. Uzupełnieniem naszej oferty jest transport wycieczek, grup zorganizowanych oraz wyjazdy okolicznościowe.


Licencja nr 0026819