DAR-VIT Przewóz Osób Za Granicę Konin


KONTAKT

adres Żychlin, Bukowa 59
62--571 Stare Miasto
wielkopolskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog produktów:
Busy do Holandii Konin Busy do Holandii Konin Jesteśmy firmą z piętnastoletnim doświadczeniem usług transportowych i przewozu osób na terenie kraju i za granicą. Świadczymy bezpieczne, profesjonalne i kompleksowe usługi transportowe na terenie Polski i Europy. Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania zawodu przewoźn ... (czytaj więcej)
Busy do Niemiec Konin Busy do Niemiec Konin Szanowni Państwo, firma Dar-Vit z Wielkopolski, oferuje atrakcyjne cenowo przejazdy do Niemiec. Do dyspozycji mamy świetnie wyposażone i bezpieczne busy, spełniające wszystkie wymogi dotyczące transportu osób. Zapewniamy bezpieczny i komfortowy przewó ... (czytaj więcej)
Busy do Belgii Konin Busy do Belgii Konin Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która oferuje busy do Belgii, Niemiec oraz Holandii. Naszą załogę stanowi odpowiednio wykwalifikowany zespół, który cechuje się doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Stawiamy przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. ... (czytaj więcej)