DAR-VIT Przewóz Osób Za Granicę Konin


KONTAKT

adres Żychlin, Bukowa 59
62--571 Stare Miasto
wielkopolskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog usług:
Przewozy zagraniczne Konin Przewozy zagraniczne Konin Firma DAR - VIT, z piętnastoletnim doświadczeniem usług transportowych i przewozu osób na terenie kraju i za granicą. Świadczymy bezpieczne, profesjonalne i kompleksowe usługi transportowe na terenie Polski i Europy. Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania zawodu przewoźnika oraz u ... (czytaj więcej)
Transport osobowy Konin Transport osobowy Konin Przewozy osób busami proponowane przez firmę VAR-VIT to komfortowy i bezpieczny sposób na podróżowanie. Proponujemy między innymi transport osobowy krajowy i zagraniczny, w tym np. przewozy do Niemiec, Holandii i Belgi. Przewozy osobowe to nasza specjalność, a naszym najważniejsz ... (czytaj więcej)
Przewozy do Niemiec Konin Przewozy do Niemiec Konin Firma Dar-Vit oferuje Państwu transport osobowy na terenie kraju, jak i przewozy zagraniczne, w tym przewozy do Niemiec. Zapewniamy bezpieczny i komfortowy przewóz do miast europejskich (Niemcy, Holandia, Belgia) osób, które podjęły stałą bądź sezonową pracę poza granicami n ... (czytaj więcej)
Przewozy do Holandii Konin Przewozy do Holandii Konin Nasza firma jest prężnie rozwijająca się firmą, która oferuje przewozy osób busem do Niemiec, Holandii, Belgii. Naszą kadrę stanowi odpowiednio wykwalifikowany zespół, który cechuje się doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Stawiamy przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. ... (czytaj więcej)
Transport osób do Belgii Konin Transport osób do Belgii Konin Przewozy osób busami proponowane przez firmę VAR-VIT to komfortowy i bezpieczny sposób na podróżowanie. Proponujemy między innymi transport krajowy i zagraniczny, w tym np. przewozy do Niemiec, Holandii i Belgi. Przewozy osobowe to nasza specjalność, a naszym najwa ... (czytaj więcej)
Przewozy osobowe busem Konin Przewozy osobowe busem Konin Jesteśmy firmą przewozową, z piętnastoletnim doświadczeniem usług transportowych i przewozu osób na terenie kraju i za granicą. Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania zawodu przewoźnika oraz ubezpieczenia zabezpieczające przewożone osoby. Zachęcamy do kontaktu już dziś - z przyjemności ... (czytaj więcej)